Zde může být text o autorovi
 

 
 

Mahonyho příběh

Můj Příběh

Můj příběh začíná za mého roguna jménem Zetsu. Jako Zetsu jsem si moc lidí nenašel ale do té doby než jsem na svět Azerothu přivedl svého bratra Moonera. Byl nenápadný mezi lidmi a pohyboval se v blízkosti důležitých lidí. Většinu jsem nezajímal a točili se kolem Moonera až jsem to jednou nevydržel a zabil vlastního bratra. V tu chvíli byli zrovna na poblíž jeho přátele Kenpatchi, Kaitlinka a další. Začal jsem se ukrývat před jejich hněvem a schovával jsem se do stínů odkud jsem jen velmi málo kdy vycházel.Abych utekl před jejich hněvem objevil jsem tělo paladina jménem Mahony. Použil jsem sílu kterou jsem vysál z bratrovi duše a použil jí abych se převtělil do padlého paladina. Od doby co jsem se stal Mahonym se můj život změnil od základu. Začalo se mi velmi dařit zdokonaloval jsem se ve svém umění až do toho osudného dne... kdy Kenpatchi ohlásil všem přátelům že chce ukončit svůj život. Mooner mě pozval na jeho závěrečnou řeč kterou zakončil slovy: "pamatujte , nakonec žádný král nevládne věčně". Po této tragické události jsem si přísahal že přivedu Kenpatchiho zpět do světa živých.
Od doby co Kenpatchi umřel hledal jsem spoustu řešení jak ho přivést zpátky mezi živé... bohužel všechno bylo marné. Jednoho dne kdy jsme seděli s bratrem na tribuně Gurubashské Arény zavítal k nám paladin Breaconova. Přesvědčil nás že dokáže Kenpatchimu vrátit život ale musím mu propůjčit život svého paladina. Souhlasil jsem ale byla to past, Breaconova nechtěl vrátit život Kenpatchimu a proto si vzal mou duši paladina kterou uvěznil v sobě. Můj bratr Mooner se rozhodl že se pokusí dostat mou duši zpět a to se mu také podařilo vrátil mi duši do priesta Mahonice. Nikdy předtím jsem se necítil tak silný jako za něj.
Nevěděl jsem jaká kouzla umím tak jsem se zeptal nejzkušenějších priestů ve světě Azerothu. První kdo mě začal trénovat byl priest jménem Barten, naučil mě jak nezemřít v jakékoliv situaci jak léčit ostatní a jak oklamat nepřátele. Dalším kdo mě učil byl mocný priest Khena, naučil mne jak vysát duši protivníka, jak jej pomalu zabít a jak se postarat o své blízké. Jakmile jsem dokončil řadu výcviků šel jsem najít svého bratra Moonera který zápasil v Gurubashské aréně. Bojoval zde s priestem Reinforcem, v tu chvíli jsem si uvědomil že mezi ně musím vkročit a zastavit tento boj.
Pomocí mocného kouzla jsem zastrašil Reinforce a spěchal k bratrovi abych mu ošetřil poranění. Mooner byl nadšen že jsem se ho zastal a odlákal Reinforce. Jakmile se Reinforce vrátil věděl že na mého bratra nemůže zaútočit a tak se rozhodl že se s námi spřátelí. Brzy na to Reinforce přijal novou identitu pod jménem Funnymaster a začali Moonerem trénovat. Já jsem se zatím zamiloval do krásné blood elfky jménem Blackangel která ale milovala Angelera, ovšem tato láska netrvala moc dlouho jelikož se Angeler rozhodl odejít a nevrátit se. Od té doby jsem věděl že mám možnost navázat vztah s Blackangel a to se mi také podařilo. Za několik dní na to jsem si Blackangel vzal jako svojí milovanou. Jak čas plynul poznal jsem i poslední členku Kenpatchiho elitní skupiny Kaitlinku a Azraxe. Blackangel mi slíbila že přivede Kenpatchiho zpět na tento svět a to se také podařilo, po několika dnech jsem opět spatřil Kenpatchiho mezi živými, všichni měli obrovskou radost a začalo se slavit do doby než se ukázal Vorfiviel.